1. VÝKLAD KARET  U NÁS VE VĚŠTÍRNĚ         Cena je 500,- Kč/hodinu  

Při výkladu probereme vše co Vás zajímá. Za poslechu relaxační hudby a aromaterapie, která navozuje uvolňující atmosféru a pohodu. Ptejte se pouze na své záležitosti, které se Vás dotýkají nebo je právě řešíte. Také osoby blízké a související s výkladem. Nechtějte vědět, jak to dělá soused, že se mu tak dobře daří! Karty jsou schopné popsat okolnosti, nastínit situaci a napovědět jak dál, čemu se vyhnout a čeho se vyvarovat. Proto se snažíme vždy dobře popsat  svůj dotaz. Výklad budete platit HOTOVĚ na místě, Vy obdržíte potvrzení platby - daňový doklad za služby.

2. Výklad karet přes e-mail                                  Cena je 500,- Kč za  jeden výklad 

Toto je poměrně nová forma výkladu určená pro ty, kteří mají do Věštírny daleko, nemají na osobní výklad u kartářky čas, nebo nechtějí z jakéhokoli důvodu osobní setkání. V e-mailu mají sepsány všechny věštby  a mohou se k věštbě kdykoli vrátit. Není nic snazšího, než si vybrat, na které  téma výkladu přes e-mail se chcete karet zeptat. Zformulujete svou otázku a po uhrazení příslušné částky na účet dostanete odpověď, obvykle do dvou dnů.
Věříme, že Vám výklad karet přes e-mail zodpoví vaše otázky a vyjasní nejasnosti. Výklad karet Vám pomůže učinit patřičné opatření, odhalí nebezpečí, popřípadě uklidní zbytečné obavy. Vyplňte prosím do formuláře Vaši emailovou adresu, stačí křestní jméno, datum narození a problematika, která Vás zajímá např: vztahy, láska, práce, studia, kariéra, rodina, děti, peníze, majetek, nemovitosti apod. Čím podrobnější dotaz bude, tím podrobnější dostanete odpověď. Na Vámi uvedený e-mail bude výklad zaslán včetně potvrzení platby. Žádné Vaše osobní data a informace nejsou poskytovány třetím osobám a je s nimi patřičně zacházeno. Pokud budete chtít, budou ihned, po odesláni výkladu, vymazány. Toto prosím napište do objednávacího e-mailu, že si přejete, aby Vaše osobní data byla ihned po poskytnutí služby vymazána.  Výklad je zpracován do 48 hodin od potvrzení ÚHRADY PLATBY na náš účet bankou, zasláním SMS o platbě. Výklad Vám bude zaslán na Váš e-mail po zaplacení celé částky na účet číslo: 207283255/0600 .                                                           

3. Výklad karet přes Skype                                                                    Cena je 500,- Kč /hodinu

Tato forma výkladu je stále oblíbenější u mých klientů. Z pohodlí domova se spojíme v dohodnutou dobu, napojím se na Vás snadněji a můžeme vykládat. Vidíme se a to vytváří přátelské a důvěryhodné prostředí. Navíc se můžete, jako u osobního výkladu, zeptat podrobněji a popřípadě doplnit dotaz. Velkou výhodu vidím i v tom, že řešíme Vaše otázky ve stejnou dobu společně. Věřím, že naše energie jsou lépe sladěné. Patří mezi oblíbené způsoby výkladu. Po zaplacení celé částky  na účet číslo: 207283255/0600 se telefonicky spojíme a dohodneme datum a čas spojení přes Skype. Potom už jenom seznámit se a jdeme na výklad. Pokud máte ještě nějaké dotazy, můžeme to zpracovat zase příště. Děkujeme za důvěru.