Jak se učit vykládat karty         

Připravte si stůl, čistý ubrus, svíčku, Váš měsíční kámen, vonnou olejovou lampu nebo vonnou tyčinku Zvolte si otázku, která vás zajímá. Zdraví, Láska, Vztahy, Kariéra, Povolání a Práce, Nový začátek, Změna, Peníze, Partner, Bydlení, Děti, atd.
Karty důkladně zamíchejte a rozložte tak, aby byly obrázkem dolů. Jsem pro rozložení do chumlu. Prostě je rozházejte bez ladu a skladu. Tak budete mít možnost vybírat intuitivně a nikoli systematicky. Dejte si čas a nechte se ovlivnit jejich energií.
Vyberte si jeden z výkladů, zase podle toho, jak se vám  líbí a začněte vykládat. Typy výkladů najdete  i na těchto stránkách.                                            
Z počátku mějte po ruce nějaký návod, abyste se mohli o něco opřít ve výkladu. Postupně se snažte sami spojit katry a najít jejich sdělení.
Začínejte u témat,  které Vás zajímají nejvíce, a potom pokračujte s doplňujícími tématy. Tak poznáte nejširší souvislosti.
Záleží jen na Vás.

Jak často si vykládat karty    

Nepokoušejte karty, pokud chcete jasné odpovědi. Zeptejte se a dostanete odpověď. Na jedno téma dělám dva výklady maximálně. Vždy s jinými kartami. Vracet se k tématu doporučuji minimálně za 14 dnů. Vše je v pohybu, vše se někam ubírá, nějak vyvíjí. Přestože již sami vykládáte a s kartami si rozumíte, je lepší si nechat vyložit karty od jiné kartářky či kartáře. Taky to tak dělám.
Sám si člověk vykládá tak dlouho, až uvidí odpovědi, které by chtěl, zapomene na intuici a hledá to, co by chtěl slyšet. Proto zajdu ke kolegyni a ta mi sdělí to, co karty říkají a ne to co by se mi líbilo....

Vyhledávače: Seznam, Google, Morfeo a Jyxo

logo LEVIS logo SEPHORA

 

Aktualne.cztyinternety.czAukro.czNetdirect.czpayu.cz