Jsou různé druhy vykládacích karet např:
1. Klasické Kanastové karty – PIKETY stačí jen 32 listů, ale můžete pracovat s 36, ale i 56 listy
2. MARIÁŠOVÉ  velmi oblíbené 32 listů
3. Mlle LENORMAND -  taky jedny z krásných a velmi oblíbených karet z 36 listů, plných symboliky.
4. TAROT v různých uměleckých provedeních. Spoustu symbolů a 78 listů, rozdělených do  MALÉ a VELKÉ ARKÁNY-TAJEMSTVÍ                                          5. CIKÁNSKÉ KARTY mají 32 nebo 36 listů, záleží na autorovi. Ty patří mezi nejstarší vykládací karty.
6. Spoustu dalších krásných vykládacích karet
TAROTÉKA - taroty,

Věnujte výkladu soustředění, klid a pohodové prostředí. Není dobré si vykládat karty ve větší společnosti. Obvykle z toho vznikne pouťová atrakce. Ti, kterých se výklad netýká, se snaží být vtipní a mají různé poznámky, které narušují intuici a souvislosti samotného výkladu.  Vnášejí nežádoucí energii "kybiců". Navíc můžete před někým prozradit věci, které byste za jiných okolností nikdy nikomu nesvěřili. Pokud chcete, aby vám karty odpověděli na Vaše otázky, sedněte si pohodlně k čistému stolu, zapalte svíčku, olejovou lampu nebo vonnou tyčinku, umyjte si ruce, abyste smyli negativní energii, můžete se i něčím příjemným osvěžit a začněte s výkladem. Vykládat můžete i známým, ale vždy jen jednomu a v příjemné atmosféře. Vylaďte svou intuici na příjem informací.
Není v tom žádné kouzlo, snad jediné: Nic se neděje náhodně! Vše má svůj důvod! Prostřednictvím karet nahlížíme do minulosti, současnosti, ale i budoucnosti, abychom ji poznali, protože ona není neměnná. Pokud nám něco hrozí, budeme opatrnější nebo své rozhodnutí změníme, cestu odložíme. Pokud se má stát něco dobrého, můžeme tomu pomoci a karty nám řeknou jak. Nebojte se vykládat, ať už pro zábavu nebo se zájmem „nahlédnout za oponu“.  Postupně se zdokonalíte a nedáte na karty a výklad dopustit, stejně jako já.
 

Vyhledávače: Seznam, Google, Morfeo a Jyxo

logo LEVIS logo SEPHORA

 

https://taroteca.multiply.com/ https://www.tarot.com/tarot/decks/index.php https://picasaweb.google.com/jaldox/TarotOfTheSecretForest

https://www.aeclectic.net/tarot/  https://tarotgarden.com/ https://www.tomasmultana.cz/om-healing-leceni-zvukem/  https://www.shop-mania.cz/

https://www.firmy.cz/#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=link&utm_term=&utm_content=lista

https://www.zbozi.cz/#utm_source=slovnik.seznam.cz&utm_medium=link&utm_campaign=lista  https://www.vyhledavace.net/

 Aktualne.cztyinternety.czAukro.czNetdirect.czpayu.cz

 

 

| Contact | Privacy Policy | Affiliates | XML HTML Images Video News

New PHP XML Sitemap creator scriptXML Sitemaps