Jmenuji se Dana Edith Slezáková   a zabývám se výkladem karet, numerologii a astrologii. Edita Kludská byla moje maminka, a proto jsem pojmenovala na její počest jejím jménem naši věštírnu. Upřímně si musím ovšem přiznat, že taky využívám slavné jméno mých předků jako obchodní značku. :-)

Jestli se člověk otevřený, vnímavý, s láskou v srdci, silnou intuicí a moudrý, nabytými životními zkušenostmi, nazývá čaroděj, tak potom jsem čarodějka. Jinak mi toto označení připadá nevýstižné. Jsou to karty, které mi naznačí souvislosti, varování, radosti a jiné skutečnosti.  Já pracuji se svou intuicí a energií osoby, které se výklad týká. Hodně se dá vyčíst z data narození a ostatní z karet. Čtu příběhy, které mi karty, čísla a znamení zrození klienta sdělují. Stále se mám co učit, protože čím víc vím, zjišťuji, že toho vím stále málo. Jinak jsem normální člověk jako každý jiný. 

U nás se karty vykládaly co si pamatuji. Mě učila vykládat karty  moje maminka Edita rozená Kludská, kterou učila její babička Kateřina Kludská. U Kludských bylo zvykem mít hodně dětí. Moje maminka byla jedináček. Předala mi své léty získané postupy a poznámky. Získané zkušenosti, které se mi osvědčily, využívám i dnes. Neumím to vysvělit, ale pokud je klient otevřený a chce opravdu vědět co mu karty vyjeví, napojím se na jeho energii,  jeho vibrace a výklad je jako zdrcadlo. Dělám to zcela vědomě, jenom se soustředím na téma výkladu a myslím na osobu, pro kterou je výklad určen. Každá kartářka dává do výkladu i kus sebe, svou intuici, své zkušenosti, své vize.  Proto může být interpretace různá. Je to jako názor na barvu: Zelená nebo zelenkavá? Jak se hádali Iva Janžurová se svým hereckým kolegou panem Peterkou ve filmu "Hodíme se k sobě miláčku"? Taky je potřeba si uvědomit, že věci se vyvíjí. Časem si sami uvědomíte všechny souvislosti z výkladu.  Je to dar, a proto je třeba s ním patřičně zacházet. Sbírám staré i nové karty a stále se  v kartomantii, v numerologii a astrologii vzdělávám. I když jsou různé výklady karet, vy si stejně vyberete to, co je vám blízké a nakonec je to tak správně. Jsou to drobné rozdíly a hlavní je si uvědomit, že každá karta představuje plejádu možností. Záleží na okolních kartách a na dotazu. Proto nejsou karty dobré a špatné. Tak jako lidé nejsou dobří a špatní. V každém je dobro i zlo. Důležité je jak se právě zachováme, jaké uděláme rozhodnutí a podle toho jsme posuzováni. Zrovnatak karty nás můžou varovat, ale to neznamená, že jsou špatné.  Jen dobrý přítel nás včas varuje nebo nám pomůže, když už se něco nepovedlo. 

https://zveraz.unas.cz/2010/04/cirkus-kludsky.html

Své základní poslání vidím ve snaze nahlédnout, pomocí karet, hlavně do budoucnosti a najít to nejlepší řešení v různých životních situacích. Ovšem i minulost nám napoví, proč se něco nepovedlo a máme možnost se poučit. Proto kartám věnuji náležitou pozornost, respekt a péči. Pro mně jsou karty váženým přítelem. 

Příklad: Mečová královna - osoba: Této kartě se často křivdí, mnohdy ji popisují jako zlou ženskou. Já v ní vidím přimočarou osobu, která nemá ráda přetvářku a rozhoduje se většinou rozumem, hledá pravdu a logiku. Soudkyně, náročná a kritická matka, kamarádka, která nám řekne pravdu do očí i za cenu, že se nás to dotkne, ale nikdy to nedělá s úmyslem ublížit, vysmívat se nebo pro své nízké ego. Vidí jen PRAVDU! Taková žena, ale klidně to může být i muž, si dobře hlídá své city a emoce, protože je inteligentní, založena velmi logicky a vyhýbá se zklamáním. Pokud Vám taková žena projeví lásku, věřte, že budete ten nejšťastnější člověk, ovšem jen tehdy, pokud pochopíte její logiku a unesete její kritiku a odstup, nadhled.  Pokud se Vám tato karta objeví obráceně, věřte, že máte silného nepřítele. Zřejmě má vůči vám nějaké nevyřízené účty a cítí se být v právu. Jsou to silné osobnosti, odvážné a nezaleknou se jen tak něčeho a někoho. Jsou schopné jednat promyšleně a v tomto případě i velmi tvrdě. Jako zákon, bez ohledů. Možná proto tuto kartu některé kartářky vnímají negativně. 

Mečová královna - situace:  Čeká mě soudní jednání... ? Pokud se objeví tato karta rovně, radím vám nehledejte žádné kličky. Tato karta vám radí, řekněte pravdu. Logika vyhrává nad řečmi, stejně bude pravda odhalena. Pokud bude obráceně, situace se pro vás nebude dobře vyvíjet, zřejmě jste vinni a ponesete důsledek za své činny. Ostatní prozradí vedlejší karty. Vědkyně v kriminálním seriálu "Sběratele kostí" s přezdívkou "Kůstka". To je přesně typ Mečové královny. Věcná, logická, pravdivá a spravedlivá, i když někdy možná netaktní nebo neomalá, ale vždy s ušlechtilým cílem.        

Karta SMRT=Změna: Karta, která budí obavy. Neukončujeme v životě věci proto, abychom se posunuli dál, začali novou etapu, něco změnili? Vždyť i narození je svým způsobem "Smrt" prenatální doby. Vnímám tuto kartu jako ukončení trampot, nejistot, bezvětří a posunutí se dál. V podstatě je to vaše rozhodnutí měnit věci a okolnosti. A kdy jindy, když ne v době, kdy trpíme, strádáme a nelíbí se nám něco? Když jsme spokojeni, tak nic měnit nechceme! Proto přichází období nelibé, ukončení, aby mohlo něco nového a krásného vyrůst. Záhon květin. Odstraníme plevel, aby květiny vykvetly -  smrt. Studium končí - smrt - začíná práxe, rozvoj a výdělek, samostatnost - důsledek činnosti - změna.

Jsou různé techniky věštění pomocí různých zdrojů. Já se věnuji výkladu prostřednictvím karet. Není to tak, že se naučím co každá karta znamená a hned umím vykládat karty. Každá karta obsahuje povahový prvek člověka, popisuje situaci, je spojená s numerologií, astrologií, runami, kabalou, barvami.... Ty zase něco představují a otvírají spoustu možností. Proto je tolik popisů a výkladů "JAK KARTY VYKLÁDAT"!  Proto hledejte svou cestu. Nechte si poradit, ukázat cestu, ale kam až dojdete je na vás.  Musela jsem přijít na souvislosti a vzájemné vztahy mezi kartami sama. Je třeba s kartami pracovat. Denně si vybryt kartu a večer si zapsat co se událo. Je to subjektivní pocit, první myšlenka, která mi naskočí v souvislosti s kartami. Těžko se to popisuje. Přirovnala bych to k Matrixu. Neo byl vyvolený, jenže musel na to přijít sám. Tak to bylo i se mnou. Vykládala jsem si karty a velmi složitě se pídila po odpovědích. Byla jsem mladá a netrpělivá. Časem jsem začala chápat, co mi karty říkají tak nějak spontáněji. Vždycky jen naznačí nějakou situaci, skutečnost, nebezpečí, radost, potřebu, důsledek apod. Je na kartářce, aby poznala kam to povede. Nikdy vám karty neřeknou podrobnosti, ale dostatečně vás informují o podstatných věcech. Proto je třeba volit otázky- téma - okruhy, které mě zajímají co nejvhodněji a pokud možno co nejpřesněji. 

Jak postupovat při výkladu Příprava: Výklad karet by měl být obřad. Neděláme ho tak často a chceme vědět co nás čeká, jak se bude náš život ubírat dál. Myslím, že taková chvíle, si zaslouží tu vyjmečnou a slavnostní atmosféru. Na stole by měla hořet svíce a neměly by tam být rušivé věci. Tím myslím věci, které s výkladem nesouvisí (noviny, klíče, ovladač na televizi apod.) Pokud jste si dali jednu skleničku něčeho dobrého, není to rušivá věc, protože přispívá k Vaší pohodě a uvolnění. Plamen svíce je očistný, příjemný a jeho měkké světlo navozuje atmosféru pohody. Zapalte taky vonnou lampičku s olejem či tyčinku. Vůně nás uvolní a příjemně naladí. Vždy se snažte umýt si ruce. Smyjete prach a negativní energii. Sami poznáte ten rozdíl. Prostě vytvořte si krásnou atmosféru. Já dneska používám speciální ubrus, abych ochránila karty i ze spodní strany. Prostě kolem karet musí být příjemno. Některé kartářky nedají své karty z ruky právě proto, aby se na ně nepřenesla negativní energie. Já je nechám klientovi osahat a pokud chce, může si vybrat SVÉ karty. Pokud byl někdo hodně negativní nebo mi karty odhalí falešnou, zlou osobu, udělám si dodatečně očistný rituál ohněm a řádným promícháním. Každou kartu přejedu nad ohněm svíce z obou stran. Oheň je očistí a nabije karty svou energii a taky mícháním vložím do karet svou pozitivní energii.  Můžu se na klienta napojit a vyložit mu sama i na dálku. V takovém případě si dělám numerologickou mřížku z jeho data narození, abych se lépe napojila. Vkládá do výkladu svou energii a vycházím ze zákonitosti nic není náhoda, vše má svou příčinu a souvislost. Navíc klient má dobrý pocit, že to býl ON, kdo si volil.

Zavolejte na mobil: 605 549 960605 549 960

nebo pište na e-mail: vyklady-karet@seznam.cz

">https://www.seznam.cz/pridej-zpravy?url=https://www.kartyavyklady.cz&title=V%C3%BDklad%20karet%20Ostrava"> src="https://www.seznam.cz/st/img/ico/1_ico_add_seznam_white.gif" border="0" alt="Přidej na Seznam" title="Přidej na Seznam">https://www.seznam.cz/pridej-zpravy?url=https://www.kartyavyklady.cz&title=V%C3%BDklad%20karet%20Ostrava"> src="https://www.seznam.cz/st/img/ico/1_ico_add_seznam_white.gif" border="0" alt="Přidej na Seznam" title="Přidej na Sez© 2012 Všechna práva vyhrazena.

 Vyhledávače: Seznam, Google, Morfeo a Jyxo.

 

logo LEVIS logo SEPHORA

Aktualne.cztyinternety.czAukro.czNetdirect.czpayu.cz