ZÁRUKA DISKRÉTNOSTI
Zaručujeme maximální diskrétnost a to veřejným prohlášením.
Mezi naše klienty patří významné osobnosti podnikatelského, kulturního a politického dění. V naší společnosti je diskrétnost samozřejmostí.
PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH DAT
Veškeré osobní údaje o klientech, které obdržíme za účelem našich služeb, považujeme za vysoce důvěrné a odpovídajícím způsobem s nimi nakládáme.
Vaše jméno použijeme jako referenci pouze v případě, kdy nám k tomu dáte VÝSLOVNÝ A PÍSEMNÝ SOUHLAS.
Osobní data klientů jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Osobní údaje klientů jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Uzavřením objednávky, vyplnění žádosti o věštbu, přihláškou ke školení v kartomantii, dává klient souhlas se zpracováním věštby. Poskytnutá osobní data klientů zpracováváme pouze pro účely slev nebo výkladů zdarma. NEPOSKYTUJEME INFORMACE TŘETÍM OSOBÁM pouze uchováváme pro účely spolupráce! Jsou použity výhradně pro objednanou službu věštby, pro zaslání objednané zásilky, pro komunikaci s klientem, za účelem vykonání objednané služby a vyúčtování. Pokud nechcete, aby byly vaše osobní data uchovávány pro případnou další spolupráci, napište to předem do objednávky služeb nebo kdykoli podle vašeho rozhodnutí. Zavazujeme se, že vaše data budou odstraněna ihned po obdržení vašeho požadavku.

Vyhledávače: Seznam, Google, Morfeo a Jyxo.

.

logo LEVIS logo SEPHORA
  • Aktualne.cztyinternety.cz
  •  
  • Aukro.czNetdirect.czpayu.cz

 

 


Inzerce


Firmy


Reality


Bydlení


Práce


Zboží


Slevy


Kupóny


Mobily


Notebooky


Foťáky


Monitory


Auta


Motorky


Tiskárny


Pejsci


Videoinzerce


Soutěže


SMS


Xicht


Výběr slev


Aktuální vozy


Aktuální moto


Aktuální stroje


Pojištění


Tvorba www


Pneuservisy


Pneumatiky


Sosej


Recepty


Poptávky